Vypněte ty internety

... a pojďte raději sportovat !

... nebo do kina !

... anebo si vyjeďte na výlet. :)

... anebo si dejte #denoffline

 

NCBI podporuje #Denoffline, 29. září 2018

Představte si, že neexistují mobily ani internet. Když chcete s někým mluvit, jdete to udělat z očí do očí. Když někomu chcete něco sdělit, musíte osobně nebo napsat dopis. Místo hraní počítačových her skáčete panáka, místo chlubení se fotografemi se svou drahou polovičkou na sociálních sítích s ní vyrazíte do ulic, mezi lidi. Užijte si 29. září 2018 jako #Denoffline a Vypnetetyinternety.cz. :)

Najednou zjistíte, že moderní technologie jsou opravdu jen nástroje, že v komunikaci jde hlavně o to, co říkáme, komu – a ne jak. A že si #denoffine dokážete užít ješte daleko víc než přes smartphone, tablet nebo laptop. S těmi, co máte rádi, strávíte čas daleko příjemněji. Třeba na koncertě, v parku, při procházce lesem nebo ulicí města. Nebudete od sebe odděleni virtuálními stěnami digitálního prostoru – budete spolu, teď a tady.

Číst dál

Vzdělávání

Vzdělávání na míru

Národní centrum bezpečnějšího internetu, z.s., nabízí široké portfolio vzdělávacích programů pro děti, rodiče a profesionály. Díky speciálně proškoleným lektorům získáte aktuální informace o rizicích v online oblasti, jak se jim vyvarovat a bránit. Vzdělávací programy jsou interaktivní, reagují na aktuální požadavky cílové skupiy a jsou doplněny mnoha ukázkami ze světa internetu a výukovými videi.

 

Co nabízíme

Pro děti a mládež

Školám nabízíme preventivní semináře pro žáky od prvních tříd.

Pro pedagogy

Realizujeme semináře s tématikou online a kybernetické bezpečnosti, mezinárodního projektu eSafetyLabel, digitální gramotnosti a prevence online rizik.

Pro rodiče a veřejnost

Nabízíme osvětové besedy pro rodiče a pěstouny, i pro širokou veřejnost.

Pro odborníky

Poskytujeme akreditované vzdělávací programy pro pedagogy, sociální pracovníky a pomáhající profesionály, metodiky ICT a koordinátory prevence kriminality, příslušníky z řad Policie ČR.

 

Tyto stránky využívají soubory cookies

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie a podobných technologií. Více informací

Souhlasím

Powered by UPC

NCBI chrání produkty společnosti ESET

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd