Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Exploze herního video obsahu!

Živé video streamy a herní video obsah (game video content/GVC) se stal na Netu obrovským fenoménem. Na YouTube je GVC druhým nejvíce sledovaným proudem, hned za hudebními videi. Videa Minecraftu mají na Youtube více sledujících než kočičí videa.

S rostoucí oblibou dívat se, jak ostatní lidé hrají video hry, rostou příjmy populárních hráčů a streamerů. Například – nejpopulárnější finský video game streamer si v roce 2016 vydělal 173 369 Euro.

Zatímco samotné eSporty jsou velice konkurenčním prostředím, tvorba herního obsahu nebo streamů, jak hrát video hry, je o dost snazší. Každý se může stát streamerem, nahrát na YouTube nejlepší hru nebo legrační klipy.

Zdá se, že pokud víc lidí sleduje raději neznámé herní pole než Hru o trůny, poskytovatelé video obsahu typu Netflix budou mít stále větší problémy, jak patrno z obrázku.

Zobrazená data pocházejí z kvantitativního výzkumu medií se streamovanými videi a herním obsahem (game video content - GVC), který realizovala společnost SuperData v roce 2017.

Zanechat komentář

* Povinné.

Tyto stránky využívají soubory cookies

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie a podobných technologií. Více informací

Souhlasím

Powered by UPC

NCBI chrání produkty společnosti ESET

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd