Logo
Vytisknout tuto stránku

Manipulace, závislosti, ochrana osobního prostoru v online prostředí: MČ Praha 6 zve odborníky na seminář

Úřad MČ Praha 6 ve spolupráci s NCBI pořádá dne 26. 10. 2017 seminář pro ředitele škol, vedoucí a pracovníky prevence s působností na území MČ Praha 6. Seminář se dotkne aktuálního vývoje v oblasti online a kybernetických rizik, poukáže na nejčastější chyby, kterých se děti a mládež v internetovém prostoru dopouštějí. Zveme Vás i na seminář o kazuistikách.

Ransomware, KRACK, manipulativní techniky kybergroomingu, falešné a poplašné zprávy na internetu, kyberšikana, naivita a důvěřivost mladých uživatelů internetu jsou tématy, která s aktuálními online riziky velmi úzce souvisí. Pracujete-li s mládeží v územní působnosti MČ Praha 6, přijměte naše pozvání na seminář.

Název semináře: "Novinky v oblasti online rizik"

Kdy? čtvrtek, 26. 10. 2017 od 9:00 do 13:00 hod.

Kde: ÚMČ Praha 6, Čs. armády 23, Praha 6, sál zastupitelstva, 6. patro

 

Dále bychom Vás rádi pozvali na navazující seminář, který je věnován především kazuistikám. Dozvíte se o typických případech z oblasti online kriminality, jakým způsobem přistupovat k řešení kyberšikany, jaké mohou být její formy, projevy a jak pracovat s jejími účastníky.

Název semináře: "Kazuistiky"

Kdy? čtvrtek, 30. 11. 2017 od 9:00 do 13:00 hod.

Kde: ÚMČ Praha 6, Čs. armády 23, Praha 6, sál zastupitelstva, 6. patro

 

Semináře jsou určeny především pro ředitele, metodiky a pedagogy ZŠ/SŠ na Praze 6, pracovníky OSPOD a Pedagogicko-psychologické poradny Prahy 6, pracovníky obou místně příslušných policií včetně pracovníků prevence. Semináře jsou čtyřhodinové a pro odborníky působící na území MČ Praha 6 zdarma.

V případě Vašeho zájmu prosíme o registraci odpovědí na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s upřesněním, jakého semináře máte zájem se zúčastnit.

Těšíme se na Vaši účast.

 

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!