Loading…
  • 0
  • 1

Seminář "Novinky v oblasti kybernetických rizik"

Národní centrum bezpečnějšího internetu pořádá odborný seminář na téma aktuálního vývoje internetových rizik a hrozeb, které mají dopad především na cílovou skupinu dětí a mládeže. Seminář se koná ve spolupráci s Úřadem MČ Praha 6 v rámci projektu Praha 6 bezpečně online 2018.

Seminář je určen především pro cílovou skupinu odborníků a spolupracujících profesionálů z řad pedagogů a pedagogického managementu, zástupců policie ČR a městské policie, metodiky, psychology a další profese pracující s dětmi a mládeží.

Termín: čtvrtek 25.10.2018 od 9.00 do 13.00 hod.

Místo konání: ZŠ Emy Destinnové, nám. Svobody 2, Praha 6

Na semináři se účastníci budou moci dozvědět, jaké jsou současné vývojové trendy v oblasti užívání online technologií dětmi, především sociálních sítí, a čeho se máme bát, co vědět o online hrách a jejich rizicích, jak vypadá iluzorní svět deprese a kyberšikany v prostředí Instagramu, jaké mají zvyklosti a nešvary při nekončící konzumaci obsahu na mobilním telefonu, jaká jsou současná rizika scamu, phishingu, okrádání přes mobily, podvodných soutěží a e-shopů, zásadní motivaci zacházení na i za hranu zákona, manipulacích, dezinformacích a fake news.

Účast na semináři je pro odborníky z organizací a škol v působnosti MČ Praha 6 zdarma. V případě vašeho zájmu prosím piště na info(zavináč)saferinternet.cz, případně prosíme o registraci prostřednictvím formuláře, který jste obdrželi v pozvánce zasílané přímo.

Foto: Lewis Ngugi, Unsplash

Zanechat komentář

* Povinné.

Tyto stránky využívají soubory cookies

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie a podobných technologií. Více informací

Souhlasím

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd