Zveme vás na tradiční jarní konferenci, která se bude konat v Senátu PČR

Jarní konference v prostorách Senátu Parlamentu ČR už neodmyslitelně patří ke každoročním aktivitám NCBI. Pokaždé jsme se spolu se svými partnery snažili reagovat na aktuální témata související s tématikou online bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Vedle kybernetiských hrozeb je tak druhým hlavním tématem letošního ročníků konference nařízení GDPR a jeho apikace v praxi.

Obsah konference je rozdělen do dvou tematických bloků, kterými jsou: I. Kybernetická kriminalita a ochrana soukromí II. Ochrana osobních dat – základ bezpečného internetu.

Konference se koná dne 16. 5. 2017 od 9.50 – 14.00 hod. v prostorách Senátu PČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha 1.

 

Konference je určena pro pracovníky Policie ČR a Městské policie, preventisty kriminality a další odborníky z veřejné správy, sociální pracovníky, pedagogy a metodiky ICT na školách, výchovné poradce, pracovníky veřejných a městských knihoven, zástupce NNO, zainteresovanou odbornou veřejnost a média.

Konferenci pořádá Ústavně-právní výbor Senátu Parlamentu ČR ve spolupráci se sdružením CZ.NIC a NCBI. V případě vašeho zájmu o účast na konferenci prosíme o registraci na webových stránkách zde. Pro registrované účastníky je vstup na konferenci zdarma.

Před zahájením konference v Senátu se koná 16. 5. 2017 v 9.00 hod. tisková konference. Materiály tiskové konference si od termínu jejího zahájení můžete stáhnout zde:

Tisková zpráva "Kyberkriminalita a ochrana soukromí" Senát 2017 473.39 KB
Prevence ransomwaru WannaCry 529.73 KB
Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd