Národní centrum bezpečnějšího internetu ve spolupráci s hlavním městem Praha a Policejní akademií České republiky v Praze připravuje cyklus 18 celodenních kurzů pro pracovníky Policie ČR a Městské policie hlavního města Praha s názvem:
"Program policejní prevence a řešení kybernetické kriminality“.

Cyklus proběhne v rámci celopražského preventivního a vzdělávacího projektu:
"Praha bezpečně online 2015".

 

Seminář je zaměřen na problematiku kybernetické kriminality, online delikvence mladistvých, prevenci a řešení. Program se věnuje také spolupráci policie a dalších subjektů při řešení elektronických útoků a možných trestných činů (školy, OSPOD, PMS). Součástí programu je praktické využití online nástrojů pro vyšetřování. Lektorem programu je pplk. JUDr. Jan Kolouch, Ph.D., Policejní akademie ČR v Praze. Vzdělávací program je jednodenní, časová dotace programu je 8 výukových hodin. Díky podpoře Ministerstva vnitra ČR a hlavního města Praha je kurz pro účastníky bezplatný.

Svou registraci na seminář můžete provést zde:Na výběr je k dispozici celkem 18 termínů od září do října 2015, vždy od 8:00 do 16:00 hodin. Termín je k výběru v online registračním formuláři.

Všechny kurzy proběhnou v prostorách Policejní akademie České republiky v Praze, Lhotecká 559/7, Praha 4.

ZDE najdete pozvánku s programem kurzu, informací o lektorském zajištění a odkazem na registrační formulář s výběrem termínů.

Vzdělávání významně přispěje ke vzdělanosti a odborné připravenost policistů a pracovníků prevence řešit delikvenci spojenou s užíváním internetu a moderních informačních technologií.

 

Prosíme účastníky, aby si s sebou na kurz vzali vlastní zařízení (notebook), pokud mají takovou možnost. V rámci kurzu se účastníci budou připojovat k Internetu. Dalším cílem je rozdat určitou sadu nástrojů (software) a na případech z praxe demonstrovat možnosti jejich použití. Z tohoto důvodu je lepší, když bude mít účastník možnost instalovat programy a sám měnit konfiguraci systému. Děkujeme.

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Pozvanka_Program_pro_pracovniky_policie_Praha BOL.pdf)Pozvanka_Program_pro_pracovniky_policie_Praha BOL.pdf[Pozvánka na kurzy online bezpečnosti pro pracovníky policie]611 kB

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Videa

Kalendář

poslední měsíc červenec 2016 příští měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 26 1 2 3
week 27 4 5 6 7 8 9 10
week 28 11 12 13 14 15 16 17
week 29 18 19 20 21 22 23 24
week 30 25 26 27 28 29 30 31

Příští akce

Žádné události
Our website is protected by DMC Firewall!